Yükleniyor

Zirveden Göksu

"TEMELDEN GELEN GÜÇ"

Zirveden Göksu

Ankara Eryaman’ın gelişmekte olan bölgelerinden Göksu’da hayat bulan Zirveden Göksu projesi, hayata zirveden bakmak isteyenler için inşa edildi. Toplamda 3 blokta 224 daireden meydana gelen projede, 25 bin metrekarelik oldukça geniş bir peyzaj alanı yer alıyor.

Zirveden Göksu’da Yaşam

Konforun ve güvenin zirvesinde yaşamaya hazır mısınız? Zirvede Göksu, Ankara’nın en ferah manzaralarından birini ayaklarınıza sererken, huzurlu bir yaşamı garantiliyor. 28.000 metrelik inşaat alanına sahip projede örnek daireler görücüye çıktı bile. Büyüklükleri brüt 173, net 154 metrekare olan 4+1 dairelerin yer aldığı projede daire fiyatları 370.00-463.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu eşsiz projenin parçası olmak isteyenler için dairelerin tamamı banka kredisine uygun olarak sunuluyor. Peşinat sunan konut sahip adayları içinse belirli bir oranda indirim sunuluyor. Daireleri yatırım amaçlı değerlendirecek olan konut sahipleri, mevcut dairelerinden iyi bir kira geliri sağlayabilecek. Projede yer alan dairelerin tamamında; ankastre beyaz eşya, merkez, ısıtma, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve geniş balkonlar standart olarak sunuluyor. Kaliteli malzemeyle inşa edilmiş güçlü yapısı, özenle tasarlanmış ferah peyzaj alanlarının yanı sıra, Zirveden Göksu, geniş sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Çocuklarınızın güvenle ve keyifle vakit geçireceği çocuk oyun alanları, güzel havaların tadını çıkarabileceğiniz şık kamelyası, her daim aktif bir yaşam sürdürmenize yardımcı geniş yürüyüş parkuru ve basketbol sahası gibi birçok imkan, Zirveden Göksu sakinlerinin kullanımına sunuluyor. Projede yer alan tüm dairelere giriş, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri güvencesiyle lobi ve resepsiyon üzerinden yapılıyor. Tesis içerisine konut sahibilerinin bilgisi dahilinde olmayacak biçimde giriş yapılamıyor.

Ulaşım ve Lokasyon

Ankara Eryaman'ın gelişen bölgelerinden Göksu'da yükselen Zirveden Göksu’ya hem özel araç hem de toplu ulaşım araçlarıyla erişmek mümkün.

Proje Görselleri


YUKARI ÇIK